Jak najít klíč k obnovení erekce


Ztráta erekce v produktivním věku není v současné době nic neobvyklého. Potýkají se s ní zejména muži, kteří svůj životní projev vedou od „deseti k pěti“, anebo někdy dokonce „od pěti k nule“. Z velké části za tím stojí stresové záležitosti, ovšem vy můžete nad tím mávnout rukou a jen tak pro sebe si říci: „stres, s tím přece není obtížné zatočit, stačí trochu zmírnit tempo v práci a doma se nestresovat kvůli nepořádku v bytě a namísto toho ulehnout na kanape a zapnout telku“.

vystresovaný muž

Stres je rafinovaný

Možná si to neuvědomujete, ale stres je pouze souhrnný název pro situace, které mohou někdy být dokonce v uvozovkách „normální“, a za stresové je vůbec nepovažujeme. Je to například ranní spěch, kdy o něco později vstáváte, rozčilování se, když se vaše kočka vymočí na koberec, obavy z toho, co vámi vypracované dokumentaci řekne váš šéf, hádka s partnerkou kvůli nevhodnému zaparkování auta, kárání souseda, co vám připomněl, že jste zapomněli vytřít schody v domě atd. Platí zde jasné pravidlo „tisíckrát nic umořilo oslíka“. To „tisíckrát nic“ umoří i vás, pokud s tím něco neuděláte.

kořen Ženšenu

Musíte se na tyto situace zaměřit a snažit se je co nejvíce zredukovat. Pro začátek je dobré si vše psát do poznámkového bloku a postupně se na každý stresor soustředit a odstranit jej. Dobrou zprávou https://support.mozilla.org/cs/kb/prohlizeni-zprav-v-panelech je, že si v tom můžete vypomáhat adaptogenními bylinkami a zdravější stravou. Se stravováním vám poradí v prodejnách zdravé výživy a ohledně adaptogenů vám postačí vědět, že tem patří například Maca peruánská, Kotvičník zemní, Ashwagandha, Eleuterokok nebo Ženšen (korejský).

Při správném dávkování tu nehrozí žádné závažné vedlejší účinky, což ovšem neplatí pro Viagru. Viagra cena bez receptu je spíše rizikovou položkou v rodinném rozpočtu, a pokud se navíc k užívání Viagry nevyjádří váš lékař, může to skončit i velmi tragicky. Jsou již známy případy úmrtí po požití tablet Viagry z důvodu náhlého poklesu krevního tlaku.