Jak si vytvořit nadčasový šatník v šesti krocích

Zároveň je trochu náročné se v tom chaosu vyznat: Návrháři prezentují stále více kolekcí, po kterých máme toužit a in je snad všechno. Od retro stylu po přísný minimalismus.
Možná vás teď, v čase sezónních výprodejů, kterým někdy nelze odolat, polilo horko. Všichni kolem kážou, že méně je více, a vy jste si přinesli domů další nový kousek…
dívka v pruhovaném svetru
Přinášíme ale dobrou zprávu: Váš nadčasový šatník může být poskládaný, jakkoliv budete chtít. Může se lišit v závislosti na roční období, nebo zůstávat stejný. Nejdůležitější ale je, aby vám v něm bylo pohodlně.

·         První krok
Začněte na Pinterestu, kde si vytvoříte jednotlivé nástěnky toho, co by váš nadčasový šatník měl obsahovat. Začít můžete s celkovými outfity, postupně z toho vyplynou jednotlivé kusy, které si potřebujete pořídit. Čím víc podobných fotek, tím lépe. Vyplývá z nich totiž váš styl.
dívka ve světlém kabátě
·         Druhý krok
Rozdělte fotky, co jste si uložili na Pinterestu do sezon. Uložte si tam jen ty, co se vám nejvíc líbí. Z toho třeba vyplyne, že na léto máte vybraných šest outfitů.

·         Třetí krok
Sepište si, z čeho se jednotlivé outfity skládají. Vyjde vám třeba, že potřebujete džíny, jednu sukni, legíny, košili, sako atd.

·         Čtvrtý krok
Přichází samotné třídění původního obsahu garderoby, na které doporučujeme vyhradit si půlku dne. Vyberte věci, které máte na seznamu, dejte je stranou a odškrtněte je. Ty tvoří základ vašeho nadčasového šatníku. Pak k nim přidejte věci, se kterými se budou snadno kombinovat.
módní svetr
·         Pátý krok
Do cestovního kufru nebo velké krabice uložte zbytek. Pokud vám nějaký kousek začne chybět, víte, kde ho hledat. Pokud se tak během tří až šesti měsíců nestane, můžete nechtěné věci věnovat charitě.

·         Šestý krok
Můžete jít nakupovat! Ale pořizujte jen kousky, které ladí do stylu vašeho nadčasového šatníku. Také dodržujte pravidlo, že když do šatníku jednu věc přidáte, musíte se také jedné zbavit.
Mít nadčasový šatník neznamená oblékat se nudně nebo přestat sledovat módní trendy, jen to musíte dělat s větším rozmyslem.

Jak si vytvořit nadčasový šatník v šesti krocích
Ohodnoťte příspěvek