Na jaké kosmetické procedury je nejvyšší čas?

Vlasy

Určitě nevynechejte kadeřnici a dodejte své koruně krásy nový vítr. Pokud máte chuť, změňte účes, ale v každém případě si nechte vlasy prostříhat, a tedy i ozdravit. Dopřejte si profesionální kúru, ale podstatná je i domácí péče.
TIP: Olivový olej nalijte do misky, přidejte med a rozmixovaný banán. Na vlasech nechte působit 20 minut a opláchněte. Umíte si správně nanášet kondicionér? Z vlasů nejdříve vyždímejte vodu, až potom ho naneste. Lépe se tak dostane do vlasu.
barvení vlasů

Nehty

I nehty dostali v zimě zabrat a jaro si doslova říká o dokonale vypadající ruce. Zvládnete to i doma v obývacím pokoji. Než se posadíte k televizoru, zahřejte olivový olej a nakapejte do něj citrónovou šťávu. Namočte si do něj ruce, pak zabalte do igelitu a nechte působit. Totéž můžete udělat i s medem. Nehty i ruce si natřete sladkou dobrotou, zabalte a nechte působit.
Co se týče barevných trendů, na černý lak zapomeňte. Trendem jara budou čisté pudrové odstíny, podle vkusu si je můžete jemně ozdobit kamínkem. Nosit se budou různé vzory a zcela největším trendem je obrácená francouzská manikúra. Znamená to, že špičky nehtů již nebudou bílé, ale barevné.
doplňování řas

Plán pro pleť

Všechny zákroky a ošetření, které vlivem silného slunečního záření mohou způsobit pigmentaci, je třeba podstoupit v zimním období.  Jsou to všechny ošetření, kde se nějakým způsobem zasahuje do pokožky.
Jsou to:
laserové zákroky
epilace
odstranění jizviček a vrásek
Pokud si jdete dát odstranit znaménko nebo bradavičky, nebo se ošetření pleti provádí na místě, které nevystavujete silnému slunečnímu záření, můžete jej absolvovat i přes léto. I epilace podpaží se dají absolvovat celý rok. Možností je i nastavení nižší intenzity laseru. Zmenší se sice účinek ošetření, ale nehrozí pigmentace pokožky. Po epilaci můžete další ošetření absolvovat po šesti až osmi týdnech.
 Určitě se nedoporučují chirurgické zákroky, například operaci víček nebo facelifting. V horkých dnech je náročnější nejen hojení, ale hrozí riziko pigmentovaní jizviček.