Nechtěná kila


Už je to opravdu hodně dlouho, kdy jsem si řekla, že asi nastal už ten správný čas, abych shodila některá nadbytečná kila. Ne že bych byla opravdu hodně obézní anebo měla silnou nadváhu. Tohle tedy vůbec ne, ale podle výživové poradkyně mám osm kilo nadváhy. Ono to jde tak trošku vidět. Mám totiž veliké břicho. Mám postavu typu jablka, takže normálně štíhlý mám zadek a také stehna, a i ramena nemám vůbec široká. A prsa mám normálně dvojky, akorát to břicho vypadá, jako kdybych byla stále nonstop v pátém anebo v šestém měsíci těhotenství. Naštěstí existují různé potravinové doplňky, jako například hubnoucí čaj. Hubnoucí čaj jsem koupila na internetu.

Existuje čaj na hubnutí.

A právě tento hubnoucí čaj jsem koupila také na doporučení právě diabetoložky a potom také mé kamarádky, která už má páté balení tohoto kvalitního hubnoucího čaje. Také mi kamarádka ukázala webové stránky, kde právě tyto kvalitní čaje kupuje. Na tomto webu nemají pouze jenom hubnoucí čaje, ale také jiné druhy čajů, jako například klasický zelený čaj nebo ovocné čaje. Nebo také černý čaj. A černý čaj pije zase můj dědeček, takže mu ho také vždycky koupím, když si na internetu z webu kupuji hubnoucí čaj anebo zelený čaj a také občas piji heřmánkový čaj.

Horký čaj zahřeje.

Třeba když mám pokažený žaludek, ale podle dávkování, co mi řekla kamarádka, tak si prý dává šálek hubnoucího čaje ráno a potom až za hodinu se nasnídá. Potom si také dává hubnoucí čaj někdy v podvečer už po večeři. Myslím si, že kamarádka mi říkala, že také je dobré, když si pořídíte nějaký detoxikační čaj, který vás opravdu pročistí. Myslím si, že je také důležité, abyste byli zdraví a měli čistou krev a byli detoxikovaní, aby potom hubnoucí čaj mohl lépe působit a vám šla kila samozřejmě rychle dolů, také ale nesmíte zapomenout na pohyb. Kila sama dolů nikdy nejdou.

You Might Also Like