Nevyhovují vám vložky?

Nejedna žena už zažila že jí během menstruace i přes často výměnu pomůcek vložka či tampon přetekly. Oboje má svou maximální savost, které lze velmi snadno dosáhnout. Pak stačí trocha pohybu a problém v podobě zabarveného oblečení je na světě. Ženy se snaží těmto nehodám předcházet, protože to není nic příjemného. Je potřeba pomůcky často měnit, většina žen je mění po zhruba osmi hodinách maximálně.

Pro opravdu dobrou ochranu před protečením snad každá používá klasickou vložku a nebo vložku a tampon. Stejnou službu vám udělají i opakovaně použitelné pomůcky, kam patří populární menstruační kalíšek a také menstruační kalhotky https://myfemini.cz/. Jaký je mezi nimi rozdíl a co si vybrat?

bílé kalhotky

Zátěž pro planetu co se týče ekologie je v případě používání jednorázových pomůcek opravdu vysoká. Produkty se nerozloží protože obsahují plasty, a tak míří do spaloven a na skládky. Opakovaně použitelné produkty můžete používat desítky let takže zátěž snížíte na minimum. Ulevíte i své peněžence, protože když si spočítáte kolik jednorázových produktů spotřebujete, vyjde vám suma výrazně vyšší než když si koupíte kalhotky, které vám vydrží roky.

žena v kalhotkách

  • Proč jim dát šanci?

Kromě ekologie a ekonomické stránky věci je důležité i to, že jsou velmi pohodlné a diskrétní. Díky několika savým vrstvám jsou kalhotky prodyšné a zároveň zachytí všechno co je potřeba. Skvělé je na nich to že pohlcují i pachy, takže se nemusíte zápachu bát.

  • Jak často je měnit?

Kalhotky se prodávají v několika velikostech podle síly menstruace. Obecně platí že kalhotky vydrží zhruba stejně dlouho jako vložky a nebo tampony. Pokud máte doma mladou slečnu u které už je předpoklad že menstruovat začne, dejte jí k dispozici kalhotky, které pro ni budou nejspíš nejpohodlnější řešením. A kdo ví, možná si je zamilujete i vy. Nebojte se vyšší ceny, pravidelně je můžete sehnat ve výprodejích.

You Might Also Like