Dokonalá a profesionální kvalita

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/ostatni-sluzby/nove-vyvolavaci-systemy-ceske-posty Mnoho z nás má rádo fotografie, ať už jsou to fotografie krajinek nebo rodinných oslav, všichni chceme, aby bylo co nejhezčí a nejzajímavější. Často nás ale odrazuje odrazuje zdlouhavý výběr a následné nahrávání na flash disk nebo do webové aplikace, přes kterou necháme fotografie vyvolat. Kdybychom tak měli po ruce tiskárnu, která dokáže vytvořit tak kvalitní fotky, abychom už nemuseli do žádné fotolaboratoře a mohli si kýžené fotky vytisknout hned.

Barevná tiskárna

Takovou kvalitu nabízí profesionální tiskárna Canon Pixma Pro-1. Mezi její nesporné výhody patří schopnost fototisku pro formáty A3+, které dokáže vytisknout za méně než 3 minuty, systém 12 inkoustů, bezkonkurenční barevný i černobílý tisk, kvalitní a jednotný lesk, dlouhá stálost fotografií, v neposlední řadě podporuje celou řadu médií a disponuje velkokapacitním zásobníkem inkoustu.

Tiskové barvy

Tiskárna je jako dělaná jak pro profesionály tak i pro využití pro studenty nebo domácnosti. Všem nabízí profesionální kvalitu, a to i v tisku velkých formátů fotografií. Barevný gamut je díky 12 inkoustům významně rozšířen a perfektního, jednotného lesku je docíleno prostřednictvím Chroma Optimizer, což je optimalizace barevnosti, která i zdokonaluje ostrost černé barvy. Barvy do tiskárny Canon Pixma nové generace LUCIA jsou vytvořeny pro dosažení stálosti obrazu. Vyjímečná kvalita obrazu je docílena systémem OIG, ten dokáže analyzovat potřebné barvy na fotografii, vypočítá optimální kombinaci a barvy jsou poté přeneseny na papír. Samotný tisk je poté tak reálný, až máte dojem, že obraz může vystoupit z papíru.

Velkokapacitní fotografie A3+ dokáže tiskárna vytisknout za 2 minuty 55 vteřin, což z ní dělá jednu z nejrychlejších na trhu. Podpora médií je taktéž široká, můžete k ní připojit celou řadu médií od společnosti Canon a i jiných výrobců.

Tato tiskárna je jak stvořená k tomu, abyste na ní dokončovali svoje výtvory ať už to budou nádherné fotografie nebo jiné grafické projekty. Jistě v ní najdete skvělého pomocníka. A můžete si být jistí, že finální produkt bude ozdobou vašich zdí, galerií nebo alb.

You Might Also Like