Kolik nás bude stát letní přírodní koupání?


Celý rok se těšíme na léto, k němu samozřejmě patří voda. Někdo šetří každou korunu například na bydlení, ale mnozí z nás šetří na letní dovolenou u moře. A pokud na to nemáme, využijeme určitě koupání a lenošení u vody v tuzemsku.
Přírodní koupaliště jsou převážně čisté. Čistota vody se velmi často měří, nabízí se nejenom bezpečí, občerstvení, ale i více bazénů, prostory pro jiné sportovní vyžití, čisté toalety a různé atrakce.
Vybrat si můžete jak drahé přírodní koupání, tak i levnější.V každém případě určitě bude rozhodovat vaše peněženka. Voda je a bude v budoucnosti prostě drahá.
rodina v aquaparku.jpg
Po celé republice je přibližně 50 koupališť (bazénů, biotopů, aquaparků a pod.) Mnoho rodin s malými dětmi využívají takové koupání, kde jejich ratolestem nic nehrozí, mohou si ve vodě spokojeně hrát a brouzdat.
Ceny některých přírodních koupališť a bazénů se mohou pohybovat od 90,-Kč (za 1 osobu/den) do 500,-Kč. Podle toho, co vše se v areálu koupaliště nabízí, tak se pohybují ceny. Když to shrneme tak vás koupání (bez občerstvení) může stát 200,-Kč. Pokud budete využívat v aqvaparku tobogány, připravte si na tuto vodní zábavu až 2000,-Kč.
mince ve sklenici.jpg

Co si ale musíme přiznat, tak v současnosti si mnoho rodin vyšší standart přírodního koupání nemůže dovolit. Takže nezbývá nic jiného, než si předem na internetu zjistit o konkrétním koupališti všechny možné dostupné informace:
·         aktuální ceník
·         služby, toalety
·         aktuální čistotu vody a její stav
·         počet bazénu
·         vodní atrakce – sportovní vyžití
·         bezpečí (hlavně pro děti)
·         nabídka občerstvení a ceník jídelního lístku
 
Je jisté, že přírodní koupání vás přijde určitě levněji, než koupání v moři. I když to koupání v přírodním koupališti bude stát nějakou korunu navíc, možná to naruší váš rozpočet, patří to k létu a těch peněz určitě nebudete litovat.
 
Pokud vlastníte bazén, relaxace a koupání v něm určitě není zadarmo. Je to dost drahá záležitost. Ve větší míře si tento luxus v naší republice může dovolit přibližně 800 000 rodin.

You Might Also Like