Letní opálení


Takže také z tohoto důvodu se houfně objednávají dovolené u moře a lehává se na slunci, až do úplného spálení pokožky. A to je špatně.

Lidé dělají při opalování spoustu chyb. Poté naříkají a bědují. A tyto chyby se nedělají jen v létě, ale i jindy a jinde.

Ptáte se, kde se dá mimo léto opalovat? No, třeba v cizině, ale není třeba jezdit tak daleko. Postačí si vyjednat návštěvu solária a je vystaráno. Ale pozor.

Solárium jako takové je třeba volit moudře. Pokud tam jde člověk poprvé, zcela jistě si neškodí o problematice něco nastudovat. Pokud na to není čas, tak je třeba vybrat takové zařízení, kde nám ochotně poradí a hlavně sdělí, jak dlouho a pod jakým přístrojem hýčkat tělo. Protože právě zde se odehrávají největší chyby a omyly. Dívenky pak brečí a mladé paní nadávají velmi neurvale. Chybička se může škaredě vymstít a pokud se pak neprojeví následky na zdraví, lze hovořit o štěstí.

opalování na slunci

Budete se možná divit, ale takových zařízení není zase tak mnoho. Většinou to majitele nezajímá a já netuším, zda má zákonnou povinnost zákazníkovi vyprávět co má či nemá dělat. Asi ne. Takže pokud si zaplatíte hodinu, shrábne peníze a pak váš popel na lopatku.

Nuže, to byl jen vtip, možná. Solárium Brno je jedno z těch, kde vás na holičkách nenechají. Zde vám velmi rádi poradí a vysvětlí, s čím máte co do činění a co máte podniknout, aby byl výsledek co nejlepší.

přístroj v soláriu

Nejde jen o opalování, ale i krémy s ochranným faktorem a jiné další pomůcky, bez kterých se v soláriu prostě neobejdete.

Takže lze vidět, že i tato problematika je hodně zajímavá a že je třeba přece jen věci dost rozumět. A od toho jsou tam právě určení pracovníci, kteří vám zaručí při postupném opalování ty naprosto nejlepší výsledky. Proto své kroky nasměřujte právě k výše uvedenému soláriu a sami poznáte, že nebudete později litovat.

You Might Also Like