Se stěhovací firmou je vyklizení bytu jedna velká pohoda

Dostali jste se do situace, že musíte co nejdříve vyklidit byt, například po někom zemřelém anebo po bývalých nájemnících, abyste jej mohli začít rekonstruovat, případně prodávat? Pak můžete oslovit stěhovací firmu, která řeší nejen klasické stěhování, ale i tyto případy. Do některých situací se můžete dostat poměrně neočekávaně, a tak se vyplatí mít na stěhovací firmu již vyhledaný kontakt, a při podezření, že by se mohlo vyskytnout cosi z výše uvedených příkladů, co nejdříve požádat o výpomoc.

nábytek v bytě

Bývalý nájemník nedodržel, co slíbil

Představte si situaci, že máte v bytě nájemníka, anebo bývalého majitele bytu, který jste od něho odkoupili, a domluvili jste se na tom, že dotyčná osoba bude ještě byt užívat několik měsíců, než se pustíte do jeho rekonstrukce. Stanovíte přesný termín, a jakmile se přiblíží, s hrůzou zjistíte, že v den předání bytu je obytný prostor plný věcí, kterých se tento člověk chce zbavit.

Na vás je tedy co nejdříve jednat, a aby se neprotahoval termín zahájení rekonstrukce, na který již máte objednánu firmu, bude nutné co nejdříve byt vyklidit. Pokud možno operativně s vědomím, že „včera bylo pozdě“.

starožitný nábytek

Pro tyto případy doporučujeme mít v záloze stěhovací firmu, která bude ochotná vám vyjít co nejdříve vstříc, případně je možné se předem domluvit na předpokládané akci tohoto typu, jakmile zjistíte, že jde o nespolehlivého nájemníka, a tušíte, že by mohly na konci pronájmu vzniknout podobné potíže.

Stěhování v Neratovicích či vyklízení bytů naštěstí probíhá pod taktovkou profesionální firmy velmi rychle, prakticky je za několik hodin prostor vyklizený, výjimkou jsou pouze demontáže plynových zařízení (kotlů, karmy, sporáku), která musí provádět instalatér – plynař. Stěhovací firmy odváží všechny předměty na sběrné dvory, anebo je zavezou na místo, kam si určíte. Zároveň byste měli označit, které předměty chcete zachovat, aby v obytném prostoru zůstaly.

You Might Also Like