Krásné a zdravé zuby jsou výhra

Dejte sbohem ošklivým zubům
Jen těžko bychom hledali někoho, kdo chce mít ošklivé zuby plné kazů. Je přirozené o svoje zdraví, včetně zubů, pečovat. Základem pro zdravé zuby je pravidelné a pečlivé čištění. Je důležité používat mezizubní kartáčky, což ale mnoho lidí nedodržuje. Přitom právě v mezizubních prostorách vznikají kazy snadno a nejčastěji. Přestaňte se stydět za svoje zuby, a dovolte si široký úsměv. Dentální hygiena v Praze 10 https://clinicplus.cz/praha-10-vrsovice/
je tu pro vás.

dentální hygiena

Naše zubní klinika stále přijímá nejen nové pacienty k zubnímu ošetření, ale i k dentální hygieně. Ta by měla předcházet vaší návštěvě zubního lékaře. Je potřeba důkladně zuby vyčistit za pomoci přístrojů, protože jedině tak zubař uvidí v jakém stavu vaše zuby a dásně doopravdy jsou. Špatně čištěné zuby mohou být pokryty plakem, který může zakrýt poranění. Proto vždy běžte jako první právě na ošetření k dentální hygienistce.

Vůbec to nebolí
Někteří lidé se vymlouvají na bolest. Mají strach, že profesionální čištění zubů způsobuje bolest, a proto na hygienu nechodí. Můžete si být jisti, že zubní hygiena opravdu nebolí. Bolet bude až případné řešení zubních kazů a paradentózy, pokud budete neustále zanedbávat prevenci. Ta není nijak složitá. Omezte kouření, pití silně zabarvených nápojů a jezení aromatických jídel. Právě tyto věci způsobují skvrny na zubech, kterých se běžnými kartáčky opravdu nezbavíte.

čištění zubů

Objednejte se online
Naše klinika má objednávací formulář přímo na svém webu. Díky tomu se objednáte klidně hned. Neodkládejte péči o své zuby, protože následné zákroky opravdu mohou bolet, a finančně je to rozhodně nákladnější, než dvakrát ročně podstoupit dentální hygienu. Naše slečna hygienistka je zkušená a velmi milá. Ochotně vám vysvětlí, co zrovna bude dělat, a pomůže vám najít správný kartáček. Také vám názorně ukáže, jak si zuby pořádně vyčistit.

You Might Also Like