Jaké evropské země musíte navštívit?

Cestování po Evropě má velkou výhodu, že se na většinu míst dostanete pohodlně několika způsoby a nemusíte řešit složité způsoby dopravy. Některá zajímavá místa nejsou ani od naší země tak daleko, takže se vám doprava ani moc neprodraží. Jaké způsoby cesty zvolit? Můžete cestovat vlakem, autobusem i letadlem. Pokud dáváte přednost vlastní dopravě, můžete zvolit auto nebo třeba dodávku, v které se můžete případně i vyspat. Pokud nechcete řešit na cestách ubytování vůbec, doporučujeme si prohlédnout nabídku prodeje mobilních domů Top mobilní domy.

A jaké země byste měli tedy navštívit?

Itálie

Pokud žijete v Evropě, Itálii byste měli alespoň jednou za život určitě navštívit. Itálie skrývá spoustu nádherných míst a své si tam najde jak milovník přírody, tak milovník památek nebo i ten, který si jen užívá klid na plážích. Především na jihu Itálie najdete vyhlášené pláže a průzračné moře, které vás uchvátí. Navštívit musíte i turisticky význačná města jako Řím, Milano nebo Vatikán. V každém se skrývají zajímavé památky. Užijete si navíc temperamentní italskou kulturu a vynikající italskou kuchyni.

Benátky

Francie

Sofistikovaná Francie, která je předmětem mnoha romantických knih a filmů. A není divu. Jedná se o nádhernou zemi a jednu z nejoblíbenějších evropských destinací pro líbánky. Ve spojení s Francií vás určitě první napadne Paříž. Ta samozřejmě stojí za návštěvu, ale Francii můžete projet křížem krážem a stále budete mít co navštívit. Například jeďte do sopečné oblasti Clermond-Ferrand, obdivujte Bordeaux, kde se nacházejí vyhlášené francouzské vinice Provence na jihu Francie, kde najdete úchvatné lány levandulových polí.

Paříž

Španělsko

Španělsko má hodně lidí spojeno s čistě letní dovolenou, ale nebudete litovat, ať zde vyrazíte v kteroukoliv roční dobu. Španělsko vám skutečně nabídne nádherné pláže a také spoustu zábavy pro dospělé i děti, ale nabízí i vynikající kuchyni plnou mořských plodů a poněkud nespoutanou kulturu, která vás uchvátí. Za návštěvu stojí rozhodně města Barcelona nebo Madrid.