Není-li kde brát

Každý z podnikatelů usiluje od rozjezdu své firmy v první řadě o to, aby nikdy nestrádal nedostatkem peněz. Musí tomu tak totiž být. Kdyby některý, a je jedno který, podnikatel neměl peníze, pak by ono své podnikání dlouho v chodu neudržel. A o tom, že by měl z něčeho žít, už ani nemluvě.

Obvykle se traduje, že si má takový podnikatel vydělávat právě svým byznysem, svojí soukromou výdělečnou činností. A to je naprostá pravda. Jenže podnikání je vždy aspoň do určité míry nejisté, rizikové, a tak se prostě někdy stává, že se tady peníze nevydělají. A musí se tedy pochopitelně sehnat z jiného zdroje, protože bez nich by podnikatel nevyžil a fungování jakékoliv firmy by se nenávratně zastavilo.

mince franky

Takže se někdy berou i podnikatelské https://www.csob.cz/portal/podnikatele-firmy-a-instituce/produkty/ucty-a-platebni-styk/bezne-platebni-ucty/podnikatelske-konto půjčky, jenom aby bylo jak přečkat nepřízeň osudu, jak to zvládnout, dokud se zase poměry nenormalizují. A na podnikatelích v podobných nesnázích pak je, aby nějakou dost vhodnou půjčku sehnali.

Jenže co se stane, když tito ve složité situaci zkoušejí štěstí v bankách? Vesměs se jim nepodaří dosáhnout toho, čeho mělo být dosaženo. Protože neúspěšní podnikatelé nemívají zrovna velké příjmy, jejich problémem jsou i záznamy v registrech dlužníků, a to se pak někde v klasické bance uspět nedá, ani kdyby se jeden snažil sebevíc.

peníze reály

Ale naštěstí je tu i americká hypotéka bez doložení příjmu Nebankovní hypotéka, která má pro soukromníky v tísni tu výhodu, že se u ní ani přehnané příjmy, ani dokonalé registry nezbytně nevyžadují. To, čím se tu ručí za splácení a čemu se nedá vyhnout, je jenom zástava nemovitosti po dobu trvání oné půjčky, to pro případ, že by snad dlužník nesplácel.

Ale ten, kdo splácí, se tu nemá čeho bát. Může si tu směle půjčit, navíc rychle a výhodně, a dát všechno, co mu zkomplikoval nedostatek peněz, do pořádku. A můžete uvést aspoň jeden jediný důvod, proč by si tedy podnikatelé neměli takovou hypotéku brát? Já tedy ne.

You Might Also Like