O chytrých hodinkách, popsání jejich kvalit a předností a jak jsou důležité už jako módní doplněk

Vždycky jsem si přála mít to co ostatní. Ne, že bych někomu něco záviděla, ale chtěla jsem jednoduše zapadnout do party. A protože v poslední době jsou v kurzu chytré hodinky, tak i já jsem po nich zatoužila. A protože si potrpím na kvalitu a ne kvantitu, tak jsem byla ve vybírání hodinek velmi opatrná. Líbí se mi velké a nápadné hodinky, které zaujmou na první pohled a plní mi tak i funkci šperku. Navíc pravidelně sportuji, takže moje chytré hodinky by měly mít i nějakou funkci. Vždyť to jistě znáte sami. Líbí se vám nějaký druh hodinek, dali by jste za něj snad cokoli, ale na druhou stranu vám nevyhovují jejich vlastnosti. Je to docela dilema. Alespoň pro mě, protože já když se nemohu rozhodnout hned, tak to pak trvá věčnost.

l

Není proto od věci si na jejich výběr někoho přizvat. Musíme být upřímní, že za kvalitní chytré hodinky se dost prodraží. Já osobně jsem byla hodně překvapená, když jsem viděla ceny kvalitních chytrých hodinek. Ale vězte, že kvalita se vám mnohonásobně vrátí.

Já sama po hodinkách chtěla třeba vodotěsnost. Tu doporučuji pro všechny, kdo mají v plánu si takové hodinky pořídit. Znám totiž jeden nemilý případ. Známý byl na bazéně a své chytré hodinky sundal. Nevyznal se v nich a tudíž neměl tušení, jestli jeho hodinky do vody mohou. Dal si je pečlivě do kapsy u kraťasů a ty pak dal do tašky. Jaké ale pak bylo jeho překvapení, když přišel z vody a jeho taška nikde. Někdo mu ji sprostě ukradl. Nejenže taška stála skoro dva tisíce, peněženka taky něco stála, ale nejvíce ho mrzely hodinky, za které dal skoro deset tisíc. Musím říct, že jeho hodinky byly opravdu skvělé a dobře vystajlované s krásným designem. Velké černé a na slunci se jen leskly. Přesně můj styl. Černá se hodí ke všemu.

l

Abych se vrátila k případu. Z toho vyplývá, kupte si vodotěsné chytré hodinky. A pokud ne, nechte je raději doma, kde jsou v bezpečí a nehrozí, že je někdo ukradne. Navíc je nechat se pařit v tašce na sluníčku taky asi není zrovna ideální. Co ještě musím vyzdvihnout u chytrých hodinek tak fakt, že je prima, když je u nich možnost měnit řemínky, pásky. To je hlavně pro ženu důležité. Určitě každá žena chce, aby jí hodinky ladily ke zbytku outfitu. Vždyť hodinky neslouží jen k určování času. Alespoň ne u mě. Já je mám spíše jako módní doplněk. Mám je již delší dobu a proto můj typ je už jaksi zastaralý. Ale nechci se jich nějak vzdát. Jsou krásné, velké, ocelové s roztomilým růžovým ciferníkem. Moc toho neumí a tak mám v plánu si pořídit další, čistě ryze na sport. Těm jsem přišla v poslední době na chuť. Všichni okolo je mají a já si myslím, že je to mush have dnešní doby.

You Might Also Like