Objevujte kouzlo erotických masáží

Každý z nás vydělává peníze na obživu, někdo svou práci miluje, jiný jde cestou kompromisu a ústupků. Ten, kdo však pracuje s nadšením a ta činnost jej naplňuje štěstím, bývá ve svém počínání úspěšnější, protože přináší radost druhým i sobě samému.

modré oči

Proč to masérku baví

Erotické masáže jsou pro mnohé masérky něčím podobným, jistou rozkoší, která je naplňuje, a princip této skutečnosti tkví v energii. Čím více spokojený klient uvolní svou sexuální energii, tím více jí nabíjí své okolí, tedy v tomto případě především toho, kdo je nablízku – masérku. Nemějte proto obavy, odhazujte předsudky, uvolněte se. Čím více se dokážete naladit a být přirození, čím více si troufnete dívku oslovit s vašimi nejhlubšími niternými tužbami, tím silnější prožitek to bude pro vás oba.

vznešená kráska

Erotické masáže jsou koncipovány tak, aby daly široký prostor působnosti různým technikám. Můžete si z nich zvolit takovou, co vám maximálně vyhovuje, anebo vyzkoušet i něco nového, neznámého. Něžná kráska se na vás může přitisknout tělo na tělo (body to body), může vás smyslně svádět tancem na klíně, může se více věnovat tantrické masáži penisu či prostaty, může vás dráždit na vašich intimních erotogenních zónách, které jí prozradíte, může vás příjemně překvapit technikou footjob, kdy vám dovolí sledovat vzrušující křivky jejích bosých chodidel.

Uvolněná sexuální energie dokáže zázraky, neboť není jednosměrná, ale má vliv na oba aktéry. Jestliže to bude bavit vás, bude to bavit i masérku, a budete si navzájem svou energii předávat, asi tak, jak to dělávala v přírodě Květa Fialová, když objímala stromy, ovšem v masážním salónu to bude více intimní a více vzrušující. Může se pak stát, že si tuto proceduru oblíbíte, a zatoužíte ji prožívat znovu a znovu a možná, že stále častěji. Lidská sexualita, energie a láska totiž nezná žádné hranice.

You Might Also Like