Zažijte kouzelnou show!

Kouzelník Martin https://www.vaskouzelnik.cz/ má všestranné využití, a to pro oslavu narozenin vašich roztomilých robátek, či dovede očarovat krásné ženy (svými kouzly!) a rozumné pány, kteří na čáry máry nevěří, ale on si i je dokáže podmanit. To ale není všechno. Mága Martina si můžete pozvat s klidným svědomím i na vaši dospěláckou oslavu, či na moderování různých společenských akcí, kde je třeba, aby bylo řádně vedeno hlavní slovo a program měl tak svůj ucelený řád.

kouzelník Martin

Tomu dostojí pouze zkušený moderátor, který dovede i předvídat a leccos zachránit na poslední chvíli. Zkušenost konferenciéra poznáte podle jeho vytříbené mluvy, rychlého uvažování a rozhodování a hlavně podle jeho buď spisovného anebo méně formálního projevu. To podle toho, na jaké akci se zrovna ocitá a zda si může dovolit i hovorové prvky, aniž by znevážil situaci.

To vše ale zkušený Martin umí a vy si vůbec neuděláte ostudu, když ho pozvete jako moderátora, aby vedl vaši společenskou akci či firemní anebo i vánoční večírek. Navíc svůj projev – dle vašeho přání a domluvy – bude moci zkombinovat se svým uměním, které zcela ovládá, a to s kouzlením, které právě k oslavám či i svatebnímu veselí víceméně patří.

svatební veselí

Lidé se chtějí bavit, zvláště v dnešní době, kdy konečně vládní nařízení už nezakazují účasti na slavnostech, večírcích a setkáních v restaurací a klubech. Lidé byli vyprahlí po zábavě i po vlídném pohlazení formou slova. Ne stále jen roušky a respirátory na obličeji a nemoci se pohnout z vlastního domu či bytu.

A právě nevázané veselí všeho druhu je ráj pro kouzelníka Martina i pro vás, kteří budou sledovat jeho vytříbené čarovné kousky spojené s moderováním. Nejen, že vás pobaví, ale vnese do duše i otázky, jak to ten Čáryfuk dělá?? Je si tak jistý provedením kouzel, že nabízí i m i k r o m a g i i, což je jinými slovy t a b l e h o p p i n g – vyhledávaná novodobá c o o l zábava, kdy se přihlížející vzájemně přesvědčují, že kouzla a tajemno skutečně existuje.

Velký mág totiž vstupuje do davu a kouzlí mezi diváky, které nenápadně vtahuje do světa her a kouzel a diváci jsou nadšení. A ti, kteří kouzlům nevěří, jsou ohromeni! I oni totiž uvěří, že existuje něco mezi nebem a zemí …

You Might Also Like