Konečně mám šaty

Společenské šaty na svatbu https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/doporucujeme/spolecenske-saty-na-svatbu/ jsem hledala velmi dlouho. Moc jsme si přála nějaké krásné společenské šaty na svatbu, protože jsme se na ni moc těšila, a navíc jsme žena, která se moc ráda šlechtí a obléká. A jak byste řešili případ vy, kdybyste byli pozváni na svatbu na poslední chvíli? Ano, i tak já jsem tak byla pozvána. Společenské šaty na svatbu jsem tudíž musela sehnat opravdu rychle. Měla jsem na to přesně týden! Takže to znamenalo, že už nyní mám velké zpoždění. Byla jsem v šoku a jak mě tlačil čas, tak jsem nevěděla, co dřív. Společenské šaty na svatbu se hledají vážně velmi těžko. Když jsem zkoušela volat do svatebních salonů, tak jsem měla takovou smůlu, že se mi chtělo brečet.

Šaty ženám moc sluší.

Věřte nebo, ale ty svatební salony, které jsou blízko mě, měly dovolenou. To je jako vážně naschvál a myslela jsem si, že to snad není pravda. Bohužel to pravda byla a musela jsem se s tím smířit. Jsem ale takový člověk, co mu to dělá problém. Nemá rád, když mě tlačí čas a někam musím spěchat. To pak většinou mi nic dobře nedopadne a jsem ve stresu ještě víc.

Móda pro ženy je krásná.

Ale nedalo se nic dělat. Společenské šaty na svatbu jsem prostě mít musela. Když jsem volala do dalšího salonu, který je vzdálený, tak tam měli plně obsazeno. To snad nemůže být ani pravda! Takže mi zbýval poslední. Sice asi sto kilometrů ode mě, ale musela jsem to zkusit. A měla jsem štěstí. Tam volno měli, Ale musela jsem to risknout a jet tam. Musela jsem spoléhat na to, že si tam v tom svatebním salonu nějaké šaty pořídím. nemohla jsem si už dovolit ztrácet čas. Tak jsem tam hned druhý den jela. A víte, jak to dopadlo? Měli tam tolik nádherných šatů, že jsem je vybírala dlouho. Nakonec jsem vybrala pudrové zavinovací šaty a byla jsme velmi spokojená. Myslím, že když vás tlačí čas, tak je lepší zariskovat. Většinou se to vyplatí a vy jste pak v klidu. Takže si myslím, že riskovat se někdy vyplatí a možná bude i sranda.

You Might Also Like