Stany a bunkry na hraní

Máte doma malou berušku a chcete ji něčím potěšit? Nevíte, jaký by byl vhodný dárek? Už má spoustu hraček a věcí okolo, ale nic, z čeho by měl opravdovou radost? V tom případě musíte jednoznačně zabodovat něčím výjimečným! Dárek, který bude neokoukaný, bude praktický a užitečný a zároveň krásný a jedinečný na pohled. Nejenom pro kluky, ale i pro dívky existují stany

Chcete něčím zabodovat? V tom případě pořiďte dětský stan pro holčičky Chytraliska.

holčička na hřišti

Úžasný růžový stan pro malé princezny. Tak to je něco, s čím rozhodně zabodujete! Každá malá princezna by si přála mít svůj vlastní zámek a Vaší malé princezně se to může splnit. Na věku samozřejmě nezáleží, jistě byste ho i Vy sama chtěla. Hezky růžový, aby bylo hned na první pohled patrné, že je holčičí. Holky mají přece rády holčičí věci, pokud Vaše dítko ještě není v tom věku, jistě brzy bude. Co je pro kluky to rozhodně nechtějí, ani co se tomu přibližuje nebo vypadá jako pro kluky. Malé slečny totiž mají rády věci pro holčičky, nic jiného si nepřejí.

Teď mohou mít svůj vlastní malý zámek, kam se mohou schovávat, kde si mohou hrát, radovat se a dovádět s kamarády. Ideální prostor do pokojíčku, je tak akorát velký, nezabírá moc místa, takže se jistě někde vedle postele ještě vleze. Tam si mohou malé princezny dělat to, co si přejí. Mohou si zde hrát s panenkami, budou v teple, pod střechou ve svém vlastním paláci.

holčička venku na louc

Jistě rodiče potěší také fakt, že zde své dítko vždycky najdou, protože děti se nejraději schovávají do bunkrů či si vyrábí podobné úkryty, kam si mohou zalézt, kde se mohou schovat a to nejenom před rodiči, ale i obecně před světem. Je až s podivem, že snad všechny děti to dělají. Tak jako si hrají s hračkami, tak si i staví bunkry a mají rády stany. Je to pro ně bezpečné místo, jejich vlastní prostor, kde jsou schované a kde si mohou hrát a dovádět podle libosti.

V některých případech je to také místo pro odpočinek. Rozhodně toho využijte, až si bude chtít malá princezna lehnout a obklopit se polštáři a malými počtářkami ve svém zámku. Vezme si panenku a bude sladce usínat, zatímco Vy ji budete číst.

You Might Also Like