Fantazii se meze nekladou ani ve sportu

Přístup k internetu je dnes naprosto nepostradatelnou věcí snad pro všechny věkové skupiny a tak nikoho ani nepřekvapí, že i sportovat se dá on-line. A není tím myšleno jen pasivní sledování sportovních zápasů, ale samotnou součástí toho všeho se můžete stát i vy, a to prostřednictvím fantasy ligy.
golfista před odpalem
Co je vlastně fantasy liga
Je to hra pro všechny, kteří jsou on-line pomocí internetu a kteří milují sport, a to nejen kolektivní, ale i individuální. Sestavit si můžete svůj vlastní manšaft, být manažerem i trenérem zároveň, kupovat a prodávat profesionální sportovce a sledovat postup vašeho týmu, samozřejmě si i hlídat finance, získávat body, sledovat statistiky a případně se dostat i na přední pozice v dané lize nebo jen skromně zvítězit v jednom kole. On-line tak budete mít možnost zasahovat do hokeje, fotbalu, golfu, tenisu či jiného sportovního odvětví.

Kdo provozuje fantasy ligu v České republice
Fantasy ligu v České republice provozuje společnost Sazka a.s. nebo Fortuna Fantasy. Pokud se stanete účastníky některé ze soutěží, např. turnaje play-off, budete tak mít i možnost finanční výhry či zájezdu, podepsaného dresu nebo jiného sportovního vybavení, nákupní poukázky, nezáleží na tom, kdy do hry vstoupíte, vítězem se může stát kdokoliv a kdykoliv, neboť probíhají i denní soutěže mimo dané zápasy.

Pokud zrovna nastane období, kdy mají reprezentační hráči volno, nemusíte si stýskat a čekat s rukama v klíně na další sezónu, pro vás jsou tu jak dělané turnaje, do kterých si sami podle svého uvážení sestavíte tým z těch sportovců, kteří opravdu reálně hrají, stejně tak si můžete tipnout, kdo bude poraněný či kdo bude pro tým přínosem.
hráči fotbalu
Jak se stát účastníkem
Není to nic složitého, postačí registrace, při které po zadání osobních údajů zvolíte přihlašovací jméno a heslo, hrát se dá prostřednictvím facebooku. Samozřejmostí je dodržování daných pravidel a pokynů.

You Might Also Like