Když nemáte nic na sebe a finance se ztenčují

Starší nebo i fungl nové

Ráda by sis pořídila nějaký ten nový outfit, ovšem při pohledu do peněženky nevíš, jestli máš brečet, nebo se rovnou začít hystericky smát? Změny patří k životu jako nic nového, a proto není divu, že s každým novým rokem a střídajícími se ročními obdobími máme my ženy tendenci k proměnám šatníku, ať již smutně poloprázdného, nebo napěchovaného k prasknutí.
složené látky
Když se pak ocitneme v situaci, kdy moc po změně toužíme, ovšem z pouhého nedostatku peněžních prostředků si ji nemůžeme dovolit, padne na nás špatná nálada ne nepodobná depresi.
Ani v případě, že jsou tvoje peněženka, stejně jako kasička i bankovní konto, prázdné, však není nutné věšet hlavu. Existuje mnohem levnější a často i mnohem příjemnější způsob, jak dosáhnout nového vzhledu a cítit se skvěle. Přátelská čenžárna.
 

Neplať, Vyměň!

Change neboli výměna (v angličtině také drobné!) je situací, kdy se sejdete s kamarádkami – tyto by měly mít alespoň částečně shodný styl v oblékání jako ty sama! (tedy pokud netoužíš skutečně po radikální změně a ony shodou okolností také) – a každá s sebou na setkání přinesete ty kousky ze svého šatníku, které stále vypadají velmi pěkně, ale Vy víte, že je už nechcete nosit a zbytečně by se Vám jen válely v šatníku.
Toto oblečení můžete u jedné z Vás doma rozložit třeba na zem nebo na postel, prohlédnout si jej
a vyhlédnout si kousek, který by se Vám o kamarádek líbil. Výměnou za něj pak nabídnete některý ze svých přinesených modelů.
ramínka na oblečení 

Radost pro tebe i tvoje kamarádky

Protože nejhorší je „obchodovat“ s přáteli, doporučujeme dodržovat následující body, jimiž se budou Vaše výměny řídit:
1.       Stanovte si pravidla – například kolik kusů oblečení máte s sebou přinést, jak staré má oblečení být, nebo kolik kusů budete vzájemně měnit apod.
2.       Buďte fér – to znamená zejména dodržování stanovených pravidel bez snahy je obejít proto, aby některé z Vás na výměně „vydělala“ více než ty ostatní.
3.       Naučte se chválit – buďte si jisté tím, že pokud oblečení přinesené kamarádkou pomluvíte, už nikdy víc Vám nedovolí nahlédnout do šatníku a vy se ochudíte o možnost čerpat v budoucnu z jejích zdrojů.

You Might Also Like