Trendy 80. let se vrací do módy

Rozhodně jsme si nemohli nevšimnout, že trendy osmdesátek se opět vrací do módy. Ono už je to taková klasika, že jeden rok jsou staré trendy úplně zavrhnuty a ten další rok je vidíme nosit všechny, kdo se o nynější trendy alespoň trošku zajímají. Příkladem jsou třeba zvonové kalhoty, které sice v tomto roce tolik trendy nejsou, ale už dřív se do módy vrátily.
boty, kravaty a peněženky
Neony, neony a neony!
Prvním a asi nejvýraznějším z trendů, které se vrací z minulého století, jsou neonové barvy. Většinou si je módní návrháři převzali jen jako barvu a tvoří z nich nové kousky, které odpovídají naopak trendům této doby. Převládají různá růžová, žlutá a zelená trička nebo i doplňky.
Podprsenka? Co to je?
Ano, čtete správně. Mnoho žen si oblíbilo přestat nosit podprsenku. Jsou různé důvody – ať už kvůli pohodlnosti nebo kvůli nejnovějším trendům -, žen, které podprsenku odmítají nosit, stále přibývá. Svým poprsím se pyšní nejen nejznámější celebrity, ale i obyčejné ženy. Jestli už vás nebaví každodenní nošení podprsenky, pořád vás všude tlačí a otravuje, nemusí vám být vůbec blbé ji prostě vyhodit a začít chodit jen tak!
Třásně a mašle
Mašle jako takové pořád z módy mizí a potom se po čase zase vrací. I letos tomu bude tak. Pokud se nějaké obchody zaměří na tento nový trend, budou třásně i mašle používat ať už jako vázání na trička a topy, tak mašle budou in i jako obyčejný doplněk třeba do vlasů.
zrzka s rádiem
Leopard, had, zebra i tygr nikdy neomrzí.
I tento rok bude tento pro mě podivný trend pokračovat. Především ženy nikdy tyto vzory neomrzí. Často potkávám venku dámy oblečené úplně celé třeba v leopardím. Od slunečních brýlí přes kabelku až po boty. Pořád čekám, kdy se dočkám konce tohoto trendu, ale řekla bych, že neskončí nikdy. V každém obchodě, ve kterém jste, tak určitě potkáváte několik kousků s těmito vzory. Tak to bude pokračovat i letos.
Našli jste v nějakých z těchto trendů své já? Tak neváhejte a běžte do obchodů nakoupit nové kousky do vaší šatny!

You Might Also Like