Značky – jsou tolik důležité?


Není to jen momentální trend, ale je s námi už delší dobu a nic se na něm nemění. Řeč je o značkovém oblečení, které hraje velkou roli v tom, jak vypadáme nebo alespoň v tom, jakým dojmem působíme na širokou veřejnost.
Obzvláště mladá generace lidí (převážně puberťáci) si hodně potrpí na tom, aby byli za všech okolností „in“, trendy nebo jednoduše, aby nezaostávali. Dnešní teenageri si dávají záležet na to, co si obléknou a co na to řeknou jejich vrstevníci.Mají pocit, že pokud nebude na jejich oblečení vyset známá drahá značka, nezapadnout tak do kolektivu a budou za lůzry.
výloha obchodu.jpg

ZNAČKA = drahý styl života

Značkové oblečení je ceněné díky jeho finanční částce, která často není odpovídající, ale bohužel je prostě daná. Ve skutečnosti se dá sehnat stejně kvalitní bavlněné oblečení i v obchodech, které nejsou tolik (díky své značce) lákavé a vyhledávané. Nicméně je to tak, že mnoho lidí se stydí navštívit menší obchody už jen díky tomu, aby se jim veřejnost neposmívala.
Dalším důvodem je vizáž. Někdy už jen to, že máte na sobě značkové oblečení ovlivní celý váš outfit a také to, jak se v něm prezentujete. Do společnosti, a to třeba i do školy, do práce nebo do obchodu se každý z nás „strojí“ a nechce vypadat rozhodně zanedbaně. Značkové oblečení je však příliš drahá záležitost, na kterou nedosáhnou všechny skupiny lidí, ale to je možná i dobře.
značka nike.png

Nezáleží na tom, odkud to vše přišlo

Hodnota vnímání lidské osobnosti se nedělí na skupiny, které mají oblečení levné nebo drahé. Ve skutečnosti můžete přijít ke kvalitě i mimo někdy finančně nedosažitelné značky a vypadat slušně a báječně. Říká se, že všechno se dnes už vyrábí v Číně, a tak je skutečně jedno, jestli na vašich „hadrech“ visí pravá nebo falešná značka. Důležité je to, abyste chodili upravení, slušně oblečení, pořád čistí a styloví – co můžete dosáhnout i díky neznámému označení věcí, které na vás budou vypadat úchvatně. A ti, kteří to vědí, to umí i ukázat, že nezáleží na značce, ale na kombinaci a úpravě, která mnohdy postačí!

You Might Also Like